Agnieszka Szydłowska

 

Hipnoterapeutka, dietetyk, pasjonatka terapii naturalnych i nieograniczonych możliwości naszego umysłu.

Wiedzę i umiejętności  nabyłam w najlepszej szkole hipnozy na Świecie – OMNI Hypnosis Training Center.

 

 

 

Cześć, jestem Agnieszka 

Pomagam osobom otwartym na zmiany zadbać o zdrowie, wydobyć swoje talenty, podkreślić zalety, rozwijać pasje, zmieniać nawyki, usuwać wszelkie ograniczenia i lęki. Daję wsparcie i techniki do pracy z podświadomością by żyć tak jak tego pragniesz, bez ograniczeń, błędnych przekonań, strachów, niepewności i oglądania się na innych. 

Metody, których używam jako jedyne procesy hipnoterapii na świecie otrzymały certyfikację ISO:9001 - oznacza to, że sposób w jaki przeprowadzana jest terapia, ma potwierdzoną skuteczność i powtarzalność!

Każdego dnia ponad 6000 wykwalifikowanych hipnoterapeutów na 7 kontynentach używa tego nowoczesnego podejścia do hipnozy, efektywnie pomagając innym pozbyć się problemów natury psychosomatycznej! Wybierając OMNI wybierasz specjalistów wykwalifikowanych w używaniu hipnozy jako technik do pracy terapeutycznej, którzy gwarantują Ci profesjonalne podejście. Trwałe efekty w ponad 95% przypadków.

 

Moje warsztaty, sesje, e-booki pełne są ćwiczeń, zadań, technik...

Dlaczego?  

Ponieważ to praktyka czyni Mistrza !!! Pracując nad swoim umysłem podświadomym szybko zobaczysz zmiany. Nic nie dadzą stosy przeczytanych książek jeżeli praktykę wciąż odkładasz na bok!  Moje ćwiczenia i warsztaty pomogą Ci uwierzyć we własne możliwości, pozbyć się blokad, obaw, lęków, osiągać cele, które jeszcze chwilę wcześniej wydawały się nieosiągalne, opanować emocje, żyć spokojnie, ŻYĆ TAK BY BYŁO WARTO!

 

 

Miło mi poinformować, że otrzymałam nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od moich Klientów.


Dziękuję za uznanie i zachęcam do przeczytania,                            co Klienci napisali o mnie.